• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

FYMOL DİL OKULLARI

 ANKARA'DA KIZILAY'DA FERHAT YILDIZ DİL OKULU!!!
İZMİR BAYRAKLI'DA FERHAT YILDIZ DİL OKULU!!!

Sizler için Ankara'da Kumrular Cad. ve Şehit Adem Yavuz Sok. köşesindeki Eski Tudem Şimdiki Mopav Dershanesini aldık.

KURS TARİHLERİ

ANKARA KIZILAY'DA
KONUŞTURAN EN HIZLI İNGİLİZCE KURSU

KURS BAŞLAMA TARİHİ: 25 ŞUBAT HAFTA İÇİ
KURS SÜRESİ: 8 HAFTA
Seviye: A1-A2-B1

KURS BAŞLAMA TARİHİ: 26 ŞUBAT HAFTA SONU
KURS SÜRESİ: 12 HAFTA
Seviye: A1-A2-B1

ÜCRET: 3000 TL  ERKEN KAYIT :2000 TL KAÇIRMAYIN

İZMİR BAYRAKLI'DA
VIP 1E1 DERSLER

SİZLER İÇİN HAZIRLAMIŞ OLDUĞUMUZ ÖZEL TEK KİŞİLİK DERSLİKLERİMİZDE ÇOK HIZLI İNGİLİZCE YA DA ALMANCA ÖĞRENEBİLİRSİNİZ!!!

ONLINE İNGİLİZCE/ALMANCA

DÜNYANIN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN FERHAT YILDIZ ONLINE 1E1 METODU İLE ARZU ETTİĞİNİZ DİLİ ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

 

ANKARA

İZMİR

Ferhat Yıldız Dil Okulu
Şehit Adem Yavuz sok. No:17/19
Kumrular İş Merkezi
Kızılay/Ankara

0312 4199232

Ferhat Yıldız MERKEZ
Manavkuyu mah. 274 sok. No:1/1 D:4

BAYRAKLI/İZMİR

0232 3739595
BU ÇOCUKLAR GİBİ OLMAK İSTER MİSİNİZ???


Bugüne kadar 2 ayda İngilizceyi çok iyi öğrenebileceğinizi söyledim ve bunu defalarca ispat ettim. En sonunda herkese tek tek öğretmek yerine kendi kızlarıma birden fazla dil öğreterek bunun gerçek olabileceğini tüm dünyaya gösterdim. Maya ve Lara isminde iki kızım var. Maya şu an 4 ve Lara 2 yaşında. 2017 Ekim ayında kızlarım Polonya'dan döndüklerinde Maya sadece Lehçe (Polakça) konuşuyordu ve 18 aylık Lara daha konuşamıyordu. İzmir'de  diller üzerine araştırmalar yaptığımız merkezimizde yetiştirmiş olduğum öğretmenlerimi kızlarımla beraber derslere sokmaya başladım. İnanılmaz gerçekleşti Maya 4 yaşına girmeden 6 dil konuşmaya başladı ve Lara 2 yaşına 6 dil ile beraber girdi. Doğru eğitimle çocuklara da kısa zamanda dil öğretebileceğimizi ispat etmiş olduk.

3 AYLIK KURSTA 6 DİL ÖĞRENEN 5. SINIFLAR


Biz bu proje üzerinde uğraşırken 7 ayda 7 dil öğrenebileceğini halkımıza bir daha ispat etmek istedim. Bir kızımızı aldık tam ona ders vermeye başlamışken Bayraklı Milli Eğitimle Bir Protokol yaptık ve Bayraklı Çay Mahallesinde yer alan Mustafa Uygur Ortaokulu Öğrencilerine 3 ayda İngilizce öğretmek üzere yola çıktık. Sistemim o kadar etkiliydi ki çocuklar 2 haftada İngilizce orta düzeye geldiler. Ben de bunun üzerine diğer dilleri öğretmeye başladım. Her gün saat 10:00 ile 12:30 arası ders yaptık ve 3 ayın sonunda çocuklarımız 6 dile ulaştılar. Peki bu dilleri hangi seviyelerde öğrendiler? Tüm dillerde dertlerini anlatabiliyor ve karşısındaki kişilerle rahat iletişim kurabiliyorlardı. İngilizce, İspanyolca ve Almanca'da B2 seviyesine kadar ulaştılar. DHA geldi ve onların gözü önünde çocuklar 6 dilde cümleler kurdular farklı farklı cümleleri çevirdiler. Tam seçimlere denk geldiği için basında hak ettiği değeri bulamadı. Aşağıda çocuklarımızın videolarını bulabilirsiniz. İnanılması çok zor, dil öğrenemeyen ve öğretemeyen insanların ülkesinde bir gecekondu mahallesindeki 5 sınıf öğrencileri 6 dil öğrendi. Bu yaptıklarımızı küçük görmeye çalışacak bu işten nemalanan ama halka hiçbir şey veremeyen insanlar olacaktır. Onlara şunu sorun? Bırak 6 dili sen 3 ayda 1 dil öğretebilir misin? Sen bugüne kadar ne yaptın? Senin başarın ne? Sizi bugüne kadar hep kandırdılar ve kandırmaya devam ediyorlar. Ferhat Yıldız yapıyor ispat ediyor ve etmeye devam edecek. Birileri boş boş konuşacak Ferhat Yıldız sizin için üretmeye devam edecek.