• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

3 AYDA 6 DİL ÖĞRENENLER

3 AYDA 6 DİL ÖĞRENENLER!!!


Bugüne kadar 2 ayda İngilizceyi çok iyi öğrenebileceğinizi söyledim ve bunu defalarca ispat ettim. En sonunda herkese tek tek öğretmek yerine kendi kızlarıma birden fazla dil öğreterek bunun gerçek olabileceğini tüm dünyaya gösterdim. Maya ve Lara isminde iki kızım var. Maya şu an 4 ve Lara 2 yaşında. 2017 Ekim ayında kızlarım Polonya'dan döndüklerinde Maya sadece Lehçe (Polakça) konuşuyordu ve 18 aylık Lara daha konuşamıyordu. İzmir'de  diller üzerine araştırmalar yaptığımız merkezimizde yetiştirmiş olduğum öğretmenlerimi kızlarımla beraber derslere sokmaya başladım. İnanılmaz gerçekleşti Maya 4 yaşına girmeden 6 dil konuşmaya başladı ve Lara 2 yaşına 6 dil ile beraber girdi. Doğru eğitimle çocuklara da kısa zamanda dil öğretebileceğimizi ispat etmiş olduk.

3 AYLIK KURSTA 6 DİL ÖĞRENEN 5. SINIFLAR


Biz bu proje üzerinde uğraşırken 7 ayda 7 dil öğrenebileceğini halkımıza bir daha ispat etmek istedim. Bir kızımızı aldık tam ona ders vermeye başlamışken Bayraklı Milli Eğitimle Bir Protokol yaptık ve Bayraklı Çay Mahallesinde yer alan Mustafa Uygur Ortaokulu Öğrencilerine 3 ayda İngilizce öğretmek üzere yola çıktık. Sistemim o kadar etkiliydi ki çocuklar 2 haftada İngilizce orta düzeye geldiler. Ben de bunun üzerine diğer dilleri öğretmeye başladım. Her gün saat 10:00 ile 12:30 arası ders yaptık ve 3 ayın sonunda çocuklarımız 6 dile ulaştılar. Peki bu dilleri hangi seviyelerde öğrendiler? Tüm dillerde dertlerini anlatabiliyor ve karşısındaki kişilerle rahat iletişim kurabiliyorlardı. İngilizce, İspanyolca ve Almanca'da B2 seviyesine kadar ulaştılar. DHA geldi ve onların gözü önünde çocuklar 6 dilde cümleler kurdular farklı farklı cümleleri çevirdiler. Tam seçimlere denk geldiği için basında hak ettiği değeri bulamadı. Aşağıda çocuklarımızın videolarını bulabilirsiniz. İnanılması çok zor, dil öğrenemeyen ve öğretemeyen insanların ülkesinde bir gecekondu mahallesindeki 5 sınıf öğrencileri 6 dil öğrendi. Bu yaptıklarımızı küçük görmeye çalışacak bu işten nemalanan ama halka hiçbir şey veremeyen insanlar olacaktır. Onlara şunu sorun? Bırak 6 dili sen 3 ayda 1 dil öğretebilir misin? Sen bugüne kadar ne yaptın? Senin başarın ne? Sizi bugüne kadar hep kandırdılar ve kandırmaya devam ediyorlar. Ferhat Yıldız yapıyor ispat ediyor ve etmeye devam edecek. Birileri boş boş konuşacak Ferhat Yıldız sizin için üretmeye devam edecek.


YAKINDA 50 FARKLI DÜNYA DİLİNİ VE KARŞILAŞTIRMALI DİL ÇALIŞMALARIMI BURADA DÜNYA DİLLERİ BAŞLIĞI ALTINDA BULABİLİRSİNİZ.

Dünya dilleri üzerine sürekli olarak araştırma yapmaktayım. Bu araştırmalarım sonucunda birbirinden farklı olduğu zannedilen birçok dilin aslında kardeş olduklarının ve birbirlerinden farklı olmadıklarını ortaya koymuş bulunmaktayım. Burada Dünya dillerini inceleyebilir ve öğrenmeye başlayabilirsiniz.

ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ DİLİN ÜSTÜNE TIKLAYIN!!!